Karkasiniai baseinai - ekonomiškiausias būdas įsirengti lauko baseiną

Karkasiniai baseinai

Karkasiniai baseinai iš PVC ir galvanizuoto nerūdijančio plieno skardos

Įleidžiami karkasiniai baseinai

Karkasiniai apvalios formos baseinai gali būti 1.2m arba 1.5m gylio. Jo maksimalus galimas dydis yra d7.0m.
Kokybiškai ir patikimai atliekame visus baseinų įrangos montavimo bei priežūros darbus. Šios formos baseinai gali būti pilnai arba dalinai įleisti į gruntą.

ovalo formos baseinas

Karkasiniai ovalo formos baseinai gali būti 1.2m arba 1.5m gylio. Jo maksimalus galimas dydis yra 5.0m pločio ir 10m ilgio.
Kokybiškai ir patikimai atliekame visus baseinų įrangos montavimo bei priežūros darbus. Šios formos baseinai turi būti įleisti į gruntą.

Karkasiniai aštuoniukės formos baseinai gali būti 1.2m arba 1.5m gylio. Jo maksimalus galimas dydis yra 5.0m pločio ir 10m ilgio.
Kokybiškai ir patikimai atliekame visus baseinų įrangos montavimo bei priežūros darbus. Šios formos baseinai turi būti įleisti į gruntą.

Koks baseino gylis?

Karkasiniai baseinai standartiškai gaminami 1.2m ir 1.5m aukščio. Vandens gylis tokiuose baseinuose yra 1.05-1.10m ir 1.35-1.40m 

baseino gylis

Kaip patekti į baseiną?

kopeteles

Patekimui į baseiną reikia naudoti kopėtėles. Jos tvirtinanat įbetonuojant specialias įdėtines detales. Žiemos metu kopėtėlės turi būti išimtos iš vandens

Kokį baseiną rinktis?

Mūsų siūlomi karkasiniai baseinai pagaminti Vokietijoje. Jų konstrukcija yra iš galvanizuoto nerūdijančio plieno skardos, o baseino viduje sumontuoja PVC danga. Šie karkasiniai baseinai gali būti montuojami pilnai įkasti žemėje. Papildomi baseino įrangos elementai (hidromasažiniai purkštukai, vandens surinkėjai, povandeniniai šviestuvai, purkštukai ir kt.) įtaisomi gaminant baseiną, o jungtys iškart užsandarinamos. Šių baseinų renovacija yra paprasta, paprasčiausiai pasikeičia baseino danga, kuri yra pritvirtinta perimetriniu profiliu.
Koki baseina rinktis

Baseino įrengimas

Šie karkasiniai baseinai yra atsparūs šalčiui ir saulės spinduliams, lengvai valomi, neslidūs, hermetiški. Jie dažniausiai yra statomi lauke. Šių baseinų montavimo darbai nėra sudėtingi. Norint sumontuoti karkasinį baseiną, tereikia iškasti duobę ir išbetonuoti 20 cm storio gelžbetoninį pagrindą. Pagrindas turi būti min 50cm platesnis ir 50cm ilgesnis už baseiną. Jeigu baseinas yra ovalo formos tuomet reikia suformuoti ilgąsias sienas (betonuojant arba išmūrinant). Tuomet montuojamas baseino konstrukcinis kevalas, atliekama vamzdynų instaliacija. Tada paruošiami išoriniai klojiniai baseino užpilimui betono-smėlio mišiniu (sausu betonu). Paklojus dangą baseino viduje baseinas pripildomas 15-20cm vandens, Sausas betonas užpilimas paraleliai su vandens pildimu. Baseino viršuje rekomenduojame įrengti armuotą gelžbetoninį žiedą, kuris tarnaus kaip atrama apdailai bei saugos jūsų baseiną nuo galimos deformacijos.
Šiems baseinams yra būtinas drenažas.

Karkasiniai antžeminiai baseinai

Antžeminiai Laghetto baseinai

Antžeminiai Laghetto baseinai

antzeminis laghetto baseinas

Karkasiniai antžeminai baseinai iš Italijos. Pagaminti iš galvanizuoto nerūdijančio plieno konstrucinių elementų ir 1.5mm armuotos PVC dangos. Ilgaamžiai. Gali sumontuoti ant bet kokio lygaus pagrindo. Žiemai nebūtina išrinkti. Baseino kainas rasite mūsų e-parduotuvėje.

classic 25 baseinas

Ilgaamžis kokybiškas baseinas

Baseino plotis: 2.80m
Baseino ilgis: 5.30m
Baseino aukštis: 1.25m
Vandens gylis: 1.20m
2500 Eur
Kompl. kaina
Classic 26 baseinas

Ilgaamžis kokybiškas baseinas

Baseino plotis: 2.80m
Baseino ilgis: 6.60m
Baseino aukštis: 1.25m
Vandens gylis: 1.20m
2500 Eur
Kompl. kaina
Classic 27 baseinas

Ilgaamžis kokybiškas baseinas

Baseino plotis: 2.80m
Baseino ilgis: 7.80m
Baseino aukštis: 1.25m
Vandens gylis: 1.20m
2500 Eur
Kompl. kaina
Classic 47 baseinas

Ilgaamžis kokybiškas baseinas

Baseino plotis: 4.00m
Baseino ilgis: 7.80m
Baseino aukštis: 1.25m
Vandens gylis: 1.20m
2500 Eur
Kompl. kaina

Baseino komplekte yra:

Saugios įlipimo kopėtėlės
Konstrukciniai elementai
Baseino kevalas
Filtravimo sistema BOA arba filtravimo sistema su smėliu (47 modeliui standarte)
Dugno valymo komplektas
Lankstus vamzdis 
Vandens surinkėjas
Purkštukas vandens grąžinimui

Baseino įrengimas
Šie surenkami antžeminiai baseinai gali būti įrengti ant bet kokio tvirto ir lygaus pagrindo. Šio baseino pastatymui ir pajungimui pakaks 2 žmonių ir 2-3h darbo. Pažiurėkite patys.
Koki baseina rinktis
Koks baseinas patikimesnis?
Kompanija Agrisislos Srl. jau daugiau kaip 30metų sėkmingai rinkoje veikianti įmonė. Visi jų gaminiai pasižymi aukščiausia kokybę, paprasta priežiūra ir eksploatacija. Šiems baseinams gamintojas suteikia net 5 metų garantiją. Technologinei įrangai (filtrams, vamzdynams ir kitam) garantijos terminas priklauso nuo atskiro gamintojo. Tai viena pigiausių baseinų grupių, atitinkanti individualius klientų pageidavimus ir užtikrinanti patikimą baseinų eksploataciją. Surenkami baseinai turi būti montuojami paviršiuje. Priklausomai nuo pirkėjų pageidavimų, galima rinktis standartinės arba individualios komplektacijos baseinus. Šie baseinai gali būti pagaminti ir nestandartinių dydžių (pvz. 10m pločio ir 20m ilgio)

Karkasiniai DOLCE VITA baseinai

Laghetto Dolce Vita baseinai

Dolce Vita serija

Laghetto® Dolce Vita karkasiniai baseinai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir išsiskiria savo nuostabiu dizainu ir estetiškumu. Šie baseinai gali būti montuojami tiek lauke tiek ir viduje.

signum terasinės lentos

Kiekviena terasinė lenta yra unikalios spalvos

Lentos plotis: 145 mm ir 242 mm (Jumbo).
Spalvos: slate grey, basalt grey, lava brown, natural brown ir nut brown 
 

 

Signum-quer-neu

Dolce ViTA ĮRENGIMAS

Bet kurį kompanijos Dolce Vita serijos baseiną įsirengsite be didelių pastangų. Paprasta, greita ir sumanu

Mūsų Paslaugos

Patarsime ir suprojektuosime Jūsų baseiną nemokamai. Taip pat įrengsime bet kokio sudėtingumo terasą Jūsų kieme ar ant stogo.
Mielai Jums pasiūlysime įrengti kokybišką stoginę iš aliuminio ir stiklo konstrukcijų.

KUR MUS RASTI

Mes esame įsikūrę Kaune, Veiverių g. 139. Verslo centre "Sitis"
Darbo laikas:
I-V 8.00-17.30
VI  tik iš anksto susitarus
VII nedirbame

tel. 8-37 333012, 8-699 36262