Apie mus - Hydropool LT - Vizija, atliekami darbai, kontaktai ir rekvizitai

Apie mus

Trumpai apie mus - Hydropool LT

LT“ tai ištikimas Jūsų partneris, kuris sugebės realizuoti ir sėkmingai įgyvendinti visus baseino ar spa įrengimo projektus.
Mes Jums siūlome pilną paslaugų paketą nuo planavimo, sąmatų sudarymo, tinkamų technologijų parinkimo, iki pilno profesionalaus ir kokybiško sumontavimo. 
Įmonė buvo įsteigta 2011m. ir nuo to yra sėkmingai vykdanti savo veiklą tiek Lietuvoje tiek ir jos ribų.  

Jau ketverius metus iš eilės esame sertifikuoti „Stipriausi Lietuvoje“ ženklu, o už tai labiausiai norime padėkoti savo ištikimiems ir nuostabiems klientams! Jūsų pasitikėjimas mumis, galimybė prisidėti prie Jūsų projektų įgyvendinimo, leido mums ir vėl pasiekti aukščiausius rezultatus. 

Kredito biuro CREDITINFO suteiktas sertifikatas pagrindžia gerą mūsų įmonės kredito istoriją, nurodo finansinį patikimumą, atspindi gerą įmonės ekonominę būklę, indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą bei kitus svarbius įmonės rodiklius, kurių yra net 100!

SL_2016_LT
Stipriausi lietuvoje 2017 2018
stipriausi-lietuvoje-2019
Abalt_Sertifikatas

SERTIFIKATAS ABALT 2020

Didžiuojamės savo nedideliais, tačiau reikšmingais pasiekimais – ABALT 2020 sertifikatas, žymintis, jog LT, UAB užima „A“ klasės lyderio poziciją savo veiklos sektoriuje Baltijos regione ir kreditų biuro „Creditinfo“ įvertinimas, pažymintis, kad mūsų įmonė turi  aukštą kredito reitingą Lietuvoje ir prisideda prie geresnės Lietuvos ekonominės ateities kūrimo.

Šis svarbus apdovanojimas mūsų įmonei tik dar kartą patvirtina, kad esame teisingame įmonės vystymo kelyje, o tai skatina dirbti dar geriau ir atsakingiau, siekti naujų, ambicingų tikslų.

KAS YRA ABALT BALTIC BUSINESS MASTERS SERTIFIKATAS?

Šis sertifikatas yra prestižinis pripažinimas, suteikiamas tik toms įmonėms, kurios atitinka vienus griežčiausių vertinimo kriterijų rinkoje.  Įmonės sertifikuojamos kaip A klasės lyderės, turinčios aukštą kreditingumo lygį savo dydžio kategorijoje ir verslo sektoriuje.

KOKIE YRA SERTIFIKAVIMO KRITERIJAI?

ABALT įvertinimas išskirtinis tuo, kad tarpusavyje lyginamos ne visos, o tik tam tikro verslo sektoriaus įmonės keturiose dydžio kategorijose. Tai galimybė būti įvertintoms ir labai smulkioms įmonėms, kurias dažnai užgožia didieji konkurentai. Kadangi įmonės reitinguojamos savo veiklos sektoriuje tam tikruose pajamų rėžiuose, vertinimas yra itin tikslus ir objektyvus.

Įmonės kreditingumo ir finansinio tvarumo vertinimą atliekantys ekspertai remiasi:

įmonių finansiniais rodikliais bei kredito reitingais;
kiekvienai įmonei apskaičiuotu individualiu kredito limitu;
sertifikuojamos tik savo dydžio kategorijos kredito limito medianą viršijančios įmonės.

 

SERTIFIKUOJAMI VEIKLOS SEKTORIAI

Paslaugų, didmeninės ir mažmeninės prekybos, nekilnojamojo turto, statybos, transporto, apdirbamosios pramonės, restoranų, elektros, dujų ir vandens tiekimo, žemės ūkio sektoriai.

SERTIFIKUOJAMŲ ĮMONIŲ DYDŽIŲ KATEGORIJOS

  • 10 000 – 30 000 Eur (A klasė).
  • 30 001 – 200 000 Eur (A+ klasė).
  • 200 001 – 1 mln Eur (A++ klasė).
  • 1 mln Eur ir daugiau (A+++ klasė).

 

Baseinų ir Spa įrengimas

Įgyvendinsime bet kokio sudėtingumo projektą. Dirbame visoje Lietuvoje ir visoje vakarų Europoje.

Megawood terasos

Terasų įrengimas

Suprojektuosime ir įrengsime bet kokio sudėtingumo lauko terasą Jūsų kieme ar ant stogo. Dirbame tiek Lietuvoje tiek ir EU.

Tiekiame ir montuojame tik kokybišką įrangą vidaus ir lauko baseinams. Prekės iš daugiau kaip 34 gamintojų iš Vakarų Europos. Visai mūsų sumontuotai įrangai suteikiama garantija iki 10 metų.

Technologinis vamzdynas

Priežiūra ir aptarnavimas

Turite lauko baseiną ir neturite laiko jo priežiūrai? Norite atsinaujinti savo baseiną? Ieškote vandens priežiūros priemonių ar atsarginių dalių sugedusiai įrangai?
Kreipkitės ir mes Jums padėsime.

Mes esame įsikūrę Kaune, Veiverių g. 139. Verslo centre „Sitis“
Darbo laikas:
I-V 8.30-18.00 
VI  10.00-14.00
VII nedirbame

tel. 8-37 333012
email. info(at)visibaseinai.lt, info(at).lt
mob. 8-699 36262

ĮmoNĖS

LT, UAB
įm.k. 302605182
PVM m.k. LT100006030018
AB SEB Bankas LT05 7044 0600 0769 8995
buveinė: Veiverių g. 139, LT-46389 Kaunas, Lietuva
reg.adresas: Kauno r. sav., Alšėnų sen., Šniūrų k., Purienų g. 10, LT-53303, Lietuva

apie mus

E-parduotuvė

www.lauko-.eu

EN ir RU

www.visibaseinai.eu


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 10354514 bytes) in /home/hydropoo/domains/visibaseinai.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 435