Betonuojami baseinai - Hydropool LT - teisingiausias sprendimas

.

Betonuojami

Patikimiausias baseino konstrukcijos tipas

Betonuojami

Betonuojami išsiskiria tuo jog gali būti įrengti bet kurioje erdvėje ir bet kokios formos.  Betonuojami baseinai šiandien yra populiarūs dėl savo ilgaamžiškumo, patvarumo, dydžių ir formų pasirinkimo galimybių, bei yra atspariausi įvairiems oro pokyčiams ir sąlygoms. Jeigu baseiną planuojate uždengti su žaliuzi tipo uždengimu, tuomet rekomenduojame rinktis taisyklingą baseino formą.

su persipilimo sistema

Baseinas su persipylimo sistema yra laikomas moderniausiu baseinu. Galimi įvairūs persipilimo variantai. Tik šio tipo atitinka LR higienos normas HN 109:2005 („BASEINAI. ĮRENGIMO IR PRIEŽIŪROS SAUGOS SVEIKATAI REIKALAVIMAI“).
Šio tipo baseinuose dažniausiai vanduo yra viename lygyje su grindimis, todėl vizualiai baseinas atrodo gražiau, negu kitų tipų baseinai. Šio tipo baseinui yra reikalingas persipylimo rezervuaras (7%-12% baseino tūrio), sudėtingesnė baseino procesų valdymo automatika, papildomi savitakiniai vamzdynai, sudėtingesnė baseino kevalo konstrukcija, todėl šio baseino įrengimo kaštai yra didesni nei skimerinio baseino.

Baseinas su infinity tipo persipilimu

Jeigu planuojate įsirengti baseiną lauke, ir Jūsų sklypas yra šlaitinis tuomet siūlome Jums įrengti baseiną su infinity tipo persipylimo sistema. Šio baseino persipilimo lovys, kai kuriais atvejais gali atstoti persipilimo talpą.

Komercinės paskirties betonuojami

Jeigu planuojate įsirengti baseiną ar spa viešbutyje, sodyboje ir ieškote kas tai atliks? Gal būt reikalinga profesionalaus serviso paslauga ar ieškote profesionalios chemijos? 

Skimerinio tipo

Betonuojami su skimerine sistema yra paprasčiau įrengiami negu betonuojami baseinai su persipylimo sistema, todėl jų įrengimo išlaidos yra žymiai mažesnės.  
Šiuose baseinuose vanduo yra 13-15 cm žemiau negu baseino bortelis, nes montuojant vandenį nuo baseino paviršiaus surenkantį skimerį, yra reikalinga šiek tiek paaukštinta sienelė.
Šiuo metu dauguma klientų lauko baseinui iškloti renkasi specialią baseinams skirtą armuotą 1.5mm storio plėvelę, kuri visiškai užtikrina baseino hidroizoliaciją ir tuo pačiu yra puiki apdaila. Baseino, kurio dugnas yra dengtas plėvele, yra malonu, minkšta ir šilta vaikščioti. Taip pat ši plėvelė yra ypatingai tvirta, antibakterinė ir atspari ultravioletiniams spinduliams.

Skimerinis baseinas su paaukštintu vandens lygiu

Jeigu nutarėte įsirengti skimerinio tipo baseiną, tuomet mes turime sprendimą kaip tai įrengti kad vandens lygis baseine būtų tik 4-5cm žemiau negu baseino bortelis. Pasirinkus „pakelto“ skimerio opciją, automatinio vandens papildymo sistema yra būtina.
Svarbu žinoti, kad betoniniai gali būti įrengiami ir lauke, ir viduje. Vidaus baseinais naudotis galima visus metus, tuo tarpu lauko – tik šiltuoju sezonu, nebent virš jų įrengiama speciali baseino uždanga.

Dažnai žmonės renkasi betoninius baseinus dėl jų neribotų dizaino ir formų galimybių. Tokio tipo kaip ir visi kiti gali būti projektuojami individualiai, pagal kiekvieno asmeninius poreikius bei norus, kiekviename projekte įmanoma papildoma atrakcionų, pramogų bei masažų įranga.

Betonuojami baseinai su kilnojamu dugnu

Ekskliuzyviniai sprendimai tiek lauko tiek ir vidaus baseinams. Kilnojamas dugnas apsaugos Jūsų mažuosius šeimos narius nuo nelaimingo atsistikimo. Galimybė reguliuoti baseino gylį. Užsidarius baseinui atsiras papildoma erdvė pramogoms ar darbui.

KUR MUS RASTI

Mes esame įsikūrę Kaune, Veiverių g. 139. Verslo centre „Sitis“
Darbo laikas:
I-V 8.00-17.30
VI  tik iš anksto susitarus
VII nedirbame

tel. 8-37 333012, 8-699 36262