Niveko pools - Hydropool LT


HIGH-TECH Polymer baseinai

Baseinų tipai

Skimeriniai baseinai

Persipilantys baseinai

Spalvų paletė

Laiptų pasirinkimo įvairovė

Modernūs

Modernūs su aikštele

Per visą baseino plotį

Baseino išorėje

Kampiniai stačiais kampais

Kampiniai apvalūs

Milano laiptai

Apollo laiptai

Baseino modelio pasirinkimas

Persipilantis 

UNDERFLOW 

 

Vanduo išradingai dingsta po terasa, jis taip pat puikiai tinka vaikų linksmybėms ir žaidimams. Tai siūlo persipilantis „Underflow“ baseinas.

Persipilantis 

EVOLUTION

 

Persipilantis „Evolution“ baseinas atrodo nuostabiai savo minimalistinėmis linijomis. Tai susilieja su paprastumu ir jaukumu bei yra skonio ir individualumo išraiška.

Persipilantis

ADVANCE 

 

Vanduo išradingai dingsta po terasa, jis taip pat puikiai tinka vaikų linksmybėms ir žaidimams. Tai siūlo perpildytas „Underflow“ baseinas.

Persipilantis

INFINITY

 

Kintamo aukščio peizažams pasirinkite „Infinity“ baseiną. Vanduo teka per baseino kraštą, taip susidaro begalinis vaizdas į aplinkinius kraštovaizdžius.

Persipilantis

MULTI

 

Dėl lengvos priežiūros šis baseinas yra labai populiarus. Įvairių spalvų variantų galite pasirinkti iš natūralaus granito, graikiško akmens ar PVC grotelių.

Skimerinis

INVISIBLE

 

Gaukite maksimalų vandens aukštį ir pasiekite beveik nematomą perėjimą tarp baseino sienos ir vandens nutekėjimo iš baseino, kuriame nėra persipilimo sistemos. Sukurtas tik NIVEKO

Skimerinis

TOP LEVEL

 

Beveik iki pat krašto. Dėl elegantiško šio baseino dizaino vandens lygis beveik pasiekia baseino kraštą. Mes siūlome siauro skimerio tipą iš plastiko arba nerūdijančio plieno.


Rezultatas - unikali atskirų dalių visuma
Kuriame ir išbandome visus galimus variantus. Montuojame geriausias priešsroves, filtravimą, apšvietimą ir kitus komponentus, kurie tiesiogiai tinka jūsų svajonėms ir poreikiams. Juos turi tik mūsų ilgamečiai tiekėjai, kuriais šimtu procentu pasitikime ir už kuriuos mes galime visiškai garantuoti. Tada mes surenkame atskiras dalis, kad susidarytume unikalią visumą, kuri vadinasi NIVEKO Plus.

Pirmos klasės technologija ir funkcionalumas

Žmogaus protas suvokia visą pasaulį, tačiau norint susidaryti gerą įspūdį, kiekviena detalė yra nepaprastai svarbi. Tai dar viena priežastis, kodėl reikia atkreipti dėmesį į pačią mažiausią detalę.

Neprilygstama kokybė


Mūsų produktų kokybė ir santykiai su tiekėjais buvo išbandyti per daugelį metų. Tai leidžia mums pasiūlyti išplėstinę „NIVEKO Plus“ baseinų garantiją iki 12 metų.

Individualizuoti dizaino elementai

Ar jums reikia baseino, pagaminto iš aukščiausios kokybės komponentų, pritaikytų būtent jums? Viską kruopščiai išbandėme patys, todėl galime padėti išsirinkti patį geriausią.

Užmerk akis ir įsivaizduok savo svajonių baseiną

Kokį baseiną rinktis?

Nutarėte įsirengti baseiną savo kieme? Pradėjote ieškoti internete ir nebežinote ką daryti? Mes Jums padėsime ir suteiksime daugiau informacijos apie mūsų siūlomus NIVEKO Pools baseinus.
NIVEKO Pools baseinai yra pagaminti naudojant aukštos technologijos polimerą, jo sudėtyje yra UV stabilizatorių, kurie suteikia didelį atsparumą chlorui, todėl jūs galite ir toliau mėgautis visiškai lygiu paviršiumi.
 

Pasirinkite Jus dominančio baseino modelį (būtina)
X-Trainer 58
X-Trainer 45
Briliant 66
Briliant 74

Pasirinkite papildomą įrangą
Priešsrovė plaukimui
Integruotas žaliuzi uždengimas
Led apšvietimas
Stumdoma uždanga


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 8493518 bytes) in /home/hydropoo/domains/visibaseinai.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 435