Karkasiniai baseinai - ekonomiškiausias būdas įsirengti lauko baseiną sode

Karkasiniai baseinai

Karkasiniai baseinai iš PVC ir galvanizuoto nerūdijančio plieno skardos

Įleidžiami karkasiniai baseinai

Karkasiniai apvalios formos baseinai gali būti 1.2m arba 1.5m gylio. Jo maksimalus galimas dydis yra d7.0m.
Kokybiškai ir patikimai atliekame visus baseinų įrangos montavimo bei priežūros darbus. Šios formos baseinai gali būti pilnai arba dalinai įleisti į gruntą.

ovalo formos baseinas

Karkasiniai ovalo formos baseinai gali būti 1.2m arba 1.5m gylio. Jo maksimalus galimas dydis yra 5.0m pločio ir 10m ilgio.
Kokybiškai ir patikimai atliekame visus baseinų įrangos montavimo bei priežūros darbus. Šios formos baseinai turi būti įleisti į gruntą.

Karkasiniai aštuoniukės formos baseinai gali būti 1.2m arba 1.5m gylio. Jo maksimalus galimas dydis yra 5.0m pločio ir 10m ilgio.
Kokybiškai ir patikimai atliekame visus baseinų įrangos montavimo bei priežūros darbus. Šios formos baseinai turi būti įleisti į gruntą.

Koks baseino gylis?

Karkasiniai baseinai standartiškai gaminami 1.2m ir 1.5m aukščio. Vandens gylis tokiuose baseinuose yra 1.05-1.10m ir 1.35-1.40m 

baseino gylis

Kaip patekti į baseiną?

kopeteles

Patekimui į baseiną reikia naudoti kopėtėles. Jos tvirtinanat įbetonuojant specialias įdėtines detales. Žiemos metu kopėtėlės turi būti išimtos iš vandens

Kokį baseiną rinktis?

Mūsų siūlomi karkasiniai baseinai pagaminti Vokietijoje. Jų konstrukcija yra iš galvanizuoto nerūdijančio plieno skardos, o baseino viduje sumontuoja PVC danga. Šie karkasiniai baseinai gali būti montuojami pilnai įkasti žemėje. Papildomi baseino įrangos elementai (hidromasažiniai purkštukai, vandens surinkėjai, povandeniniai šviestuvai, purkštukai ir kt.) įtaisomi gaminant baseiną, o jungtys iškart užsandarinamos. Šių baseinų renovacija yra paprasta, paprasčiausiai pasikeičia baseino danga, kuri yra pritvirtinta perimetriniu profiliu.

Koki baseina rinktis

Baseino įrengimas

Šie karkasiniai baseinai yra atsparūs šalčiui ir saulės spinduliams, lengvai valomi, neslidūs, hermetiški. Jie dažniausiai yra statomi lauke. Šių baseinų montavimo darbai nėra sudėtingi. Norint sumontuoti karkasinį baseiną, tereikia iškasti duobę ir išbetonuoti 20 cm storio gelžbetoninį pagrindą. Pagrindas turi būti min 50cm platesnis ir 50cm ilgesnis už baseiną. Jeigu baseinas yra ovalo formos tuomet reikia suformuoti ilgąsias sienas (betonuojant arba išmūrinant). Tuomet montuojamas baseino konstrukcinis kevalas, atliekama vamzdynų instaliacija. Tada paruošiami išoriniai klojiniai baseino užpilimui betono-smėlio mišiniu (sausu betonu). Paklojus dangą baseino viduje baseinas pripildomas 15-20cm vandens, Sausas betonas užpilimas paraleliai su vandens pildimu. Baseino viršuje rekomenduojame įrengti armuotą gelžbetoninį žiedą, kuris tarnaus kaip atrama apdailai bei saugos jūsų baseiną nuo galimos deformacijos.

Šiems baseinams yra būtinas drenažas.

Karkasiniai antžeminiai baseinai

Antžeminiai Laghetto baseinai

Antžeminiai Laghetto baseinai

antzeminis laghetto baseinas

Karkasiniai antžeminai baseinai iš Italijos. Pagaminti iš galvanizuoto nerūdijančio plieno konstrucinių elementų ir 1.5mm armuotos PVC dangos. Ilgaamžiai. Gali sumontuoti ant bet kokio lygaus pagrindo. Žiemai nebūtina išrinkti. Baseino kainas rasite mūsų e-parduotuvėje.

classic 25 baseinas

Ilgaamžis kokybiškas baseinas

Baseino plotis: 2.80m
Baseino ilgis: 5.30m
Baseino aukštis: 1.25m
Vandens gylis: 1.20m
3722 Eur
Kompl. kaina
Classic 26 baseinas

Ilgaamžis kokybiškas baseinas

Baseino plotis: 2.80m
Baseino ilgis: 6.60m
Baseino aukštis: 1.25m
Vandens gylis: 1.20m
2500 Eur
Kompl. kaina
Classic 27 baseinas

Ilgaamžis kokybiškas baseinas

Baseino plotis: 2.80m
Baseino ilgis: 7.80m
Baseino aukštis: 1.25m
Vandens gylis: 1.20m
2500 Eur
Kompl. kaina
Classic 47 baseinas

Ilgaamžis kokybiškas baseinas

Baseino plotis: 4.00m
Baseino ilgis: 7.80m
Baseino aukštis: 1.25m
Vandens gylis: 1.20m
2500 Eur
Kompl. kaina

Baseino komplekte yra:

Saugios įlipimo kopėtėlės
Konstrukciniai elementai
Baseino kevalas
Filtravimo sistema BOA arba filtravimo sistema su smėliu (47 modeliui standarte)
Dugno valymo komplektas
Lankstus vamzdis 
Vandens surinkėjas
vandens grąžinimui

Baseino įrengimas
Šie surenkami antžeminiai baseinai gali būti įrengti ant bet kokio tvirto ir lygaus pagrindo. Šio baseino pastatymui ir pajungimui pakaks 2 žmonių ir 2-3h darbo. Pažiurėkite patys.
Koki baseina rinktis
Koks baseinas patikimesnis?
Kompanija Agrisislos Srl. jau daugiau kaip 30metų sėkmingai rinkoje veikianti įmonė. Visi jų gaminiai pasižymi aukščiausia kokybę, paprasta priežiūra ir eksploatacija. Šiems baseinams gamintojas suteikia net 5 metų garantiją. Technologinei įrangai (filtrams, vamzdynams ir kitam) garantijos terminas priklauso nuo atskiro gamintojo. Tai viena pigiausių baseinų grupių, atitinkanti individualius klientų pageidavimus ir užtikrinanti patikimą baseinų eksploataciją. Surenkami baseinai turi būti montuojami paviršiuje. Priklausomai nuo pirkėjų pageidavimų, galima rinktis standartinės arba individualios komplektacijos baseinus. Šie baseinai gali būti pagaminti ir nestandartinių dydžių (pvz. 10m pločio ir 20m ilgio)

Karkasiniai DOLCE VITA baseinai

Laghetto Dolce Vita baseinai

Dolce Vita serija

Laghetto® Dolce Vita karkasiniai baseinai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir išsiskiria savo nuostabiu dizainu ir estetiškumu. Šie baseinai gali būti montuojami tiek lauke tiek ir viduje.
„Dolcevita“ turi tris skirtingus modelius: Diva, Rattan ir Naked, kuriose naudojamos medžiagos garantuoja aukščiausią kokybę.
„Dolcevita“ baseinuose yra moderniausia  recirkuliacija ir vandens filtravimo sistema.
„Dolcevita“ baseinai labai universalūs: jie  surenkami ir išardomi per trumpą laiką, gali būti naudojami tose vietovėse, kuriose yra sezoniškumas.
„Dolcevita“ yra baseinas, kuris suteikia didžiausią pasirinkimo laisvę, nuo estetikos iki naudojamų medžiagų ir montavimo tipo.

Nerūdijančio plieno ir karšto cinkuoto plieno konstrukcija, apsaugota epoksidiniais milteliais (ZSV-TEC). 

Baseino membrana yra pagaminta iš poliesterių pluoštų ir aukšto stiprumo polimerų, kad būtų užtikrintas didžiausias ilgaamžiškumas. Ši labai stipri medžiaga vėliau apdorojama nuo: UV spindulių, grybelio ir pelėsio, naudojant specialius priedus, kurie riboja medžiagos senėjimą. Dolcevita membrana yra 430 kg / 5 cm atsparumas tempimui pagal DIN 53354. Galimos spalvos: balta, smėlio, mėlyna ir žalia.
IŠŠORĖ: rankomis pintas audinys arba plikas karkasas
VIRŠUTINIS KRAŠTAS: rankomis pintas audinys arba kompozicinė mediena.

– Išskirtinė Laghetto filtravimo ir valymo sistema
– Kopėčios su saugos sistema, ribojančia vaikų prieigą
– Led
– Vakuminio valymo rinkinys

– Specialus rėmas, skirtas montuoti tiesiai ant žemės be statybos darbų
– Papildomi struktūriniai elementai požeminiam arba montavimui ant terasos
– Šilumos siurblys vandens šildymui

– Automatinė vandens lygio valdymo sistema

DIVA – RATAN – NAKED

ModelisVidiniai matmenys, mIšorės matmenys, mGylis, mTūris, m³
242 x 42,4 x 4,41,2/1,39,6
252 x 52,4 x 5,41,2/1,312
353 x 53,4 x 5,41,2/1,318
363 x 63,4 x 6,41,2/1,321,6
373 x 73,4 x 7,41,2/1,325,2
484 x 84,4 x 8,41,2/1,338,4
494 x 94,4 x 9,41,2/1,343,2
5105 x 105,4×10,41,2/1,360

DIVA LTI

ModelisVidiniai matmenys, mIšorės matmenys, mGylis, mTūris, m³
353 x 53,4 x 6,11,2/1,318
363 x 63,4 x 7,11,2/1,321,6
373 x 73,4 x 8,11,2/1,325,2
484 x 84,4 x 9,911,2/1,338,4
494 x 94,4 x 10,101,2/1,343,2

Baseinas DOLCEVITA DIVA

Baseinas DOLCEVITA RATTAN

Baseinas DOLCEVITA NAKED

Play Video

Dolce ViTA ĮRENGIMAS

Bet kurį kompanijos Agrisilos Dolce Vita serijos baseiną įsirengsite be didelių pastangų. Paprasta, greita ir sumanu

Kiti Laghetto firmos baseinai

Laghetto® Dolce Vita karkasiniai baseinai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir išsiskiria savo nuostabiu dizainu ir estetiškumu. Šie baseinai gali būti montuojami tiek lauke tiek ir viduje.
„Dolcevita“ turi tris skirtingus modelius: Diva, Rattan ir Woody, kuriose naudojamos medžiagos garantuoja aukščiausią kokybę.

DIVINA serijos baseinai

Laghetto® Divina, naujausias „Dolcevita“ asortimento papildymas, jau savo pavadinime išreiškia stilių ir žavesį, kurie jį išskiria: šiuolaikiška baseino išraiška, kaip prabangus baldų aksesuaras atviroms erdvėms, akimirka mėgautis atsipalaidavimu ir savo kiemo grožiu. 

 

PLAYA serijos baseinai

Laghetto® „Playa“ yra puikus itališko dizaino elegantiškas mini baseinas.
Švelnus masažas, šildomas vanduo, rankomis austi pluoštai, maloniai kviečia  Jus palepinti savo kūną tiek patalpose, tiek už jo ribų.
Nesudėtingai pritaikoma, puikiai tinka terasose, pastačius sode tampa baldais, o namuose tikrąja vandens oaze.
Pintos išorės plokštės g.b. baltos, pilkos ar kavos spalvos. Pagalvėlės: naturalios, vandens, rudos ir pilkos spalvos.

POP! serijos baseinai

Laghetto® POP! yra novatoriško dizaino pasaulinėje rinkoje. Neabejotinai atsiskleidžia puikus itališkas dizainas. POP! yra švelnių formų, minkštos ir suapvalintos kreivės. Siūloma 5 gražių spalvų gama. Salotinė, alyvinė, smėlio, žydros ir baltos spalvos.

Mūsų Paslaugos

Patarsime ir suprojektuosime Jūsų baseiną nemokamai. Taip pat įrengsime bet kokio sudėtingumo terasą Jūsų kieme ar ant stogo.
Mielai Jums pasiūlysime įrengti kokybišką stoginę iš aliuminio ir stiklo konstrukcijų.

Mes esame įsikūrę Kaune, Veiverių g. 139. Verslo centre „Sitis“
Darbo laikas:
I-V 8.00-17.30
VI  tik iš anksto susitarus
VII nedirbame

tel. 8-37 333012, 8-699 36262


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 8323830 bytes) in /home/hydropoo/domains/visibaseinai.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 435