Lentos fasadams - Hydropool LT

Megawood KARREE fasadai

Įkvėptas gamtos. Pagaminta gyvenimui.

Megawood Karree WPC fasadinės lentos

Megawood KARREE serijos natūralaus pluošto FASADAI

 

Įkvėptas gamtos originalumu, sukurtas Megawood®. Medžiaga, sujungianti geriausias skirtingų žaliavų savybes. Pagrindinė iki 75% sudedamoji dalis yra tvaraus auginimo medienos pluoštas. Jie apdorojami kartu su akmens granulėmis, polimerais ir aplinką tausojančiais priedais, kad būtų sukurta labai stipri medžiaga, kurios paviršius yra labai tankus. Iš gamtos gaunami pluoštai formuojami į aukštos kokybės, perdirbamas fasadines plokštes, kurios gali būti grąžinamos į gamybos ciklą pasibaigus jų „gyvenimo“ laikotarpiui. Senųjų plokščių šalinimo klausimas netgi kyla, o nauja Megawood® fasado sistema sujungia vėdinamo ventiliuojamo fasado konstruktyvius pranašumus su unikaliomis šio natūralaus pluošto medžiagos savybėmis. Fasadų sistema yra atspari oro sąlygoms, stipri prieš mechaninį stresą ir įvairiapusį dizainą. Nauja paspaudimų sistema užtikrina greitą ir paprastą montavi

Tvirtinimo sistemos

Spalvos

„Megawood®“ produktų linijos KARREE spalvos yra duoklė gamtai ir jos gyvybingumui. Švelnios spalvos ir detalės, plokščių paviršiui suteikia unikalią, energingą išvaizdą. Spalvų gradientų keitimas vertikalia ar horizontalia kryptimi, taip pat spalvų atspindžiai, kurie atrodo skirtingai, priklausomai nuo šviesos dažnio ir intensyvumo, daro kiekvieną plokštę unikalią.

Varia chocolate

Varia grey

Ginger

Varia brown

Slate grey

Lorbeer

Fassade__formen

Unikalios, kaip ir pati gamta

„Megawood®“ produktų linijos KARREE fasadų apdailinės lentos yra 3 skirtingų pločių. Jų montavimo kombinacijos gali būti įvairios. Galima derinti vieną ar du skirtingus pločius, gal būt norėsite, kad jūsų fasadui įneštu gyvybingumo visų trijų pločio lentelės. Taip patr jas galima montuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. 

Lentų matmenys:

 80 x 22 x 2396 mm

160 x 22 x 2396 mm

240 x 22 x 2396 mm

Spalvų brandinimas

Dažymas ir tepimas aliejumi – praeities dalykas: kitaip nei natūralus medis megawood fasadinės lentos nepapilkėja, tačiau per pirmuosius kelis mėnesius vyksta spalvų brendimas. Dėl UV šviesos ir aplinkos veiksnių įtakos megawood fasadinės lentos įgauna natūralius ir ryškius atspalvius. 

     A = po klojimo                                         B = po 1-2 mėnesių               C = po 6-8 mėnesių

Varia Chocolate

Varia grey

Varia brown

Slate grey

Ginger

Lorbeer

Terasos planuotojas

Su šia Megawood planavimo programa Jūs lengvai susiprojektuosite savo terasą. Susiveskite savo terasos matmenis, pasirinkite formą, terasos montavimo būdą ir terasinių lentų rūšį. 
Atsisiųskite šią programą į savo įrenginiu ir nustebsite gautu rezultatu.

Terasos įrengimas

Mūsų terasas gali susimontuoti ir patys. Savo pasiūloje turime visą asortimentą komplektuojančių medžiagų, pjedestalų, sraigtinių polių ir kt.

https://www.megawood.com/images/video/Verlegung_iPad.mp4

Mūsų Paslaugos

Patarsime ir suprojektuosime Jums terasą nemokamai. Taip pat įrengsime bet kokio sudėtingumo terasą Jūsų kieme ar ant stogo.
Mielai Jums pasiūlysime įrengti kokybišką stoginę iš aliuminio ir stiklo konstrukcijų.

KUR MUS RASTI

Mes esame įsikūrę Kaune, Veiverių g. 139. Verslo centre „Sitis“
Darbo laikas:
I-V 8.00-17.30
VI  tik iš anksto susitarus
VII nedirbame

tel. 8-37 333012, 8-699 36262


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 8781662 bytes) in /home/hydropoo/domains/visibaseinai.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 435