Filtravimo užpildai - AFM, smėlis, maglio chlorido druskos ir kt.

AFM - active filter media

yra pažangus filtro užpildas, skirtas naudoti slėginiuose bei gravitaciniuose filtruose vietoje smėlio. AFM yra gerokai pranašesnis net už aukštos kokybės filtrinį smėlį – perėjus nuo jo prie AFM, jūsų filtravimo sistemos našumas ženkliai padidės. Kadangi AFM iš perdirbto stiklo gamina Dryden Aqua, tai yra aplinką tausojantis produktas. Kodėl turėtumėte naudoti būtent AFM?
yra tiesioginis smėlio pakaitalas, skirtas slėginiams bei gravitaciniams filtrams. Visi, per penketą metų Dryden Aqua atlikti, tyrimai rodo, kad AFM yra pranašesnis net už aukščiausios kokybės filtravimui naudojamą smėlį. AFM iš vandens pašalina smulkiąsias daleles. Laboratorijos sąlygomis naudojant 16 x 30 smėlį, esant 10 m3/h/m2 vandens tėkmei, jis pašalino apie 90% kietųjų dalelių, kurių skersmuo iki 10 mikronų. Tuo tarpu, 1 klasės tokiomis pat sąlygomis sumažino kietųjų dalelių skersmenį iki 5 mikronų. AFM ne tik fiziškai pašalina kietąsias daleles, tačiau taip pat turi ir –ve paviršinį krūvį, suteikiantį galimybę pašalinti ir itin smulkias daleles bei organinius modulius paviršinės absorbcijos būdu. AFM be vargo šalina +ve jonus, kaip, pvz., geležis bei manganas. Be –ve paviršinio krūvio AFM taip pat pasižymi ir katalizinėmis paviršiaus savybėmis. Filtruojant vandenį, kuriame yra bent 1mg/l ištirpusios deguonies, AFM išskaido deguonies molekules į du laisvuosius radikalus, kurie dezinfekuoja paviršių bei išskaido AFM paviršiuje esančias organines molekules. Smėlio efektyvumas krenta dėl paviršiaus užterštumo, kai, tuo tarpu, AFM pats save sterilizuoja, o atbuliniam jo plovimui reikia net 50% mažiau vandens. Dėl to, AFM tarnauja maždaug tiek pat laiko, kiek pats filtras. Atliekant trečios pakopos nuotekų valymą, užpildas tarnauja apie penketą metų, o naudojant švariame vandenyje – net iki 15 metų. Naudojant pilną DAISY (Dryden Aqua integruotą sistemą) yra gaunami stulbinantys vandens skaidrumo ir dezinfekcijos rezultatai.

AFM_filter

Aktyvus filtravimo užpildas

PRIVALUMAI
1. pagerina vandens kokybę bei skaidrumą.
2. Lyginant su panašaus stambumo smėliu, AFM geriau pašalina smulkiąsias daleles.
3. Nuolatinis paviršiaus –ve (neigiamas) krūvis pašalina smulkias daleles, organinius modulius ir +ve jonus, kaip, pvz., geležis ir manganas.
4. Lygus mikro paviršius, pasižymintis save sterilizuojančiomis katalizinėmis bei oksidacinėmis savybėmis.
5. AFM yra atsparesnis riebaliniams bei biologiniams teršalams.
6. Naudojant AFM chlorintose sistemose, bendrasis chloro kiekis bus žemesnis.
7. Lyginant su smėliu, AFM filtro pagrindas rečiau užsikemša.
8. AFM plovimui sunaudojama apie 50% mažiau vandens.
9. AFM geriau atitinka aplinkosauginius reikalavimus.
10. Aukštas dilimo lygis.
11. AFM yra chemiškai inertinis.
12. Kadangi AFM sudėtyje nėra laisvojo silicio dioksido, jis yra saugesnis už smėlį.

Užpildų testo rezultatai

IFTS testo rezultatai

Daisy veikimo schema

Daisy sistema privatiems

Kvarcinis smėlis, NaCl, MgCl2 ir kiti

Kvarcinis smėlis - smėlio užpildas filtrams

Kvarcinis smėlis

Specialus smėlio užpildas baseinų filtrams efektyviai filtruoja baseino vandenį.

Kvarcinis smėlis yra tinkamas naudojimui geriamojo vandens filtruose, baseinų filtruose, nuotėkų valymo įrenginiuose, vandens gręžiniuose. Dėl vienodas kvarco grūdelių formos ir dydžių pasiskirstymo, efektyviai pašalinami teršalai iš geriamojo vandens, baseinų ar nuotekų. Kvarcinis smėlis yra chemiškai grynas, todėl nemažina vandens kokybės ir nereaguoja su rūgštimis, teršalais, organiniais tirpikliais.

filtravimo smelis

Smėlio užpildas filtrui

Naudojama smėlio frakcija yra 0,4 – 0,8 mm. Didesniems filtrams naudojamas kelių skirtingų frakcijų užpildai Kvarcinis smėlis vandens filtre sulaiko iš baseino patenkančius nešvarumus ir smulkias šiukšles, kurios pašalinamos į kanalizaciją. Patariama smėlį keisti filtre maždaug kas 3-5 metus, atsižvelgiant į baseino eksploatavimo intensyvumą ir filtro apkrovas. Tinkamu laiku nepakeitus smėlio, vandens filtravimo efektyvumas palaipsniui mažėja ir reikalingos vis didesnės baseino chemijos priemonių sąnaudos.

skalda 1-2

Smėlio užpildas filtrui

Naudojama smėlio frakcija yra 1-2 mm. Didesniems filtrams naudojamas kelių skirtingų frakcijų užpildai Kvarcinis smėlis vandens filtre sulaiko iš baseino patenkančius nešvarumus ir smulkias šiukšles, kurios pašalinamos į kanalizaciją. Patariama smėlį keisti filtre maždaug kas 3-5 metus, atsižvelgiant į baseino eksploatavimo intensyvumą ir filtro apkrovas. Tinkamu laiku nepakeitus smėlio, vandens filtravimo efektyvumas palaipsniui mažėja ir reikalingos vis didesnės baseino chemijos priemonių sąnaudos.

Druskos ir kiti priedai

Druskų užpildai jonizavimo-oksidavimo sistemoms

NaCl druska

NaCl druska

Druska – cheminis junginys, susidedantis iš katijonų ir anijonų, turinčių priešingą el. krūvį.

Ši druska gali būti naudojama baseinuose, kuriuose yra sumontuoti chloro generatoriai, oksidatoriai.

BROXO_25_KG

Broxo ir Broxetten

Abi šios rūšys sukurtos bendradarbiaujant su buitinių minkštinimo įrenginių technologais. Produktas pagamintas iš vaakume išgarintos druskos, taigi – itin švarus. Skiriasi druskos forma: Broxo yra fasuojama skaldytomis granulėmis, o Broxetten – tabletėmis. Abu produktai idealiai tinka buitiniams vandens minkštinimo filtrams. Fasuojama į patogius plastikinius perdirbamus maišus, po 25 kg. Pagaminta Olandijoje

DA-GEN aktyvatorius MgCl2

MgCl2

Jeigu baseine yra sumontuotas Chloro generatorius – oksidatorius, mes vietoj standartinio NaCl užpildo siūlome naudoti Dryden Aqua aktyvatorių MgCl2(magnio chlorido pagrindu) užpildą. Šis aktivatorius ne tik didina vandens laidumo lygį bet ir suefektyvinimą filtravimą, ir padeda pašalinti fosfatus iš vandens. Pirminiam užpildimui Jums reikės tik 1 kg DA-GEN aktivatoriaus 1 kūbiniam metrui baseino vandens. Šis nedidelis kiekis užtikrina ne didesnį negu  600ppm chloro kiekį vandenyje.

Mg_flakes_2_large

MgCl2

Pirminiam užpildimui Jums reikės tik 1 kg DA-GEN aktivatoriaus 1 kūbiniam metrui baseino vandens. Šis nedidelis kiekis užtikrina ne didesnį negu  600ppm chloro kiekį vandenyje. 

Šis užpildas yra supakuotas po 25kg

Filtro veikimo principas

Trumpas video apie smėlinio filtro veikimą.

Mūsų Paslaugos

Parinksime visą technologinę  įrangą baseinui nemokamai. Mes taip pat galime ją ir suinstaliuoti.
Visi darbai yra atliekami specialistų turinčią daugiau kaip 10 metų patirtį. 

Mes esame įsikūrę Kaune, Veiverių g. 139. Verslo centre „Sitis“
Darbo laikas:
I-V 8.00-17.30
VI  tik iš anksto susitarus
VII nedirbame

tel. 8-37 333012, 8-699 36262