Uždengimai su žaliuzėmis - Covrex belgiška kokybė - Hydropool lT

Uždengimai su žaliuzėmis - Saugus Jūsų baseinas

Ilgesnį laiką mėgakiutės baseino malonumais

uždengimai su žaliuzėmis

COVREX – tai pažangių technologijų, intensyvių mokslinių tyrimų ir virš 40 metų gamybos patirties plastikinių medžiagų srityje rezultatas. Žaliuzių plotis gali būti iki net iki 12m. Žaliuzes galima išpjaustyti pagal beveik bet kokią baseino formą, ir visa tai neįtakos jų ilgaamžiško naudojimo. žaliužės yra 100% atsparios krušai bei šalčiui, dėl to Jums nereikės rūpintis kur padėti žaliuzes nuo lauko baseino šaltuoju metu, ar papildomai uždenginėti baseiną. Šio tipo uždengimas atsparus šalčiui net iki -40 C. Skirtingai negu tuščiavidurės šios žaliuzės nepakeis savo formos net ir prie +100 C

aplink baseiną? 

Vienas iš „Covrex®“ pagrindinių tikslų yra maksimalus saugumas. Todėl sukūrė baseinų uždengimus pagal Prancūzijos saugos standartą NF P90-308. Covrex visiškai laikosi šio standarto ir kai kuriais atvejais net viršija jį 7 kartus. Tokiu būdu  „Covrex®“ užtikrina visiškai saugų baseiną vaikams ir suaugusiems.
Taip pat galite įrengti baseiną su saugos kabliukais, kurie dar labiau padidina saugumą: pasirinkus tokį variantą, netgi  keli suaugusieji gali vaikščioti ant uždengimo be jokio pavojaus, kad uždengimas susidgadins ar sulūš.

Izoliacinės savybės

komanda sukūrė ir užpatentavo naujausias aukščiausių izoliacinių savybių turinčias pilnavidures žaliuzes baseinams. Jos yra labiau atsparios išoriniams poveikiams nei standartinės tuščiavidurės. Jų izoliacijos koeficientas neįtikėtinas 0,0821 W / (mk). Šis baseino uždengimas leidžia ilgesnį laiką mėgautis baseino malonumais ir sumažina šilumos nuostolius nakties metu ar vėsiomis dienomis. Visi tradiciniai tuščiaviduriai skersiniai alsuoja drėgnu oru. Ši drėgmė stipriai sumažina izoliacijos koeficientą. Be to, tradiciniai tuščiaviduriai skersiniai yra sujungti lankstais, kurie savo ruožtu, taip pat padidina šilumos nuostolius.

Kurią spalvą pasirinkti?

Pritaikyk baseino uždengimą prie savo aplinkos. Covrex® klasikiniai skersiniai yra 4 spalvų: kreminės baltos, mėlyno dangaus, šviesiai pilkos ir labai madingos plieno pilkos.

  • Kreminė balta (+/- RAL 9001): Ši balta dažnai naudojama uždaruose baseinuose, tai yra balkšvos spalvos, tad dulkių ant viršaus beveik nesimato. Ši spalva labai gerai dera moderniuose ir minimalistiniuose baseinuose.
  • Covrex šviesiai pilka (+/- RAL 7032): labiausiai paplitusi spalva. Šviesiai pilka yra idealus sprendimas lauko baseinams, nes ji tobulai paslepe dulkes ir nešvarumus paliktus po blogo oro.
  • Covrex dangaus mėlynumo (+/- RAL 5024): Ši spalva gerai dera klasikiniuose soduose. Jis dažnai naudojamas šiltuose šalyse, kur dangus visada mėlynas!
  • Covrex plieno pilka ( +/- RAL 7037): Tai santūri spalva, kuri puikiai dera modernioje, elegantiškoje aplinkoje.

Lengva priežiūra

Kadangi šios yra pilnavidurės, juose nesikaupia purvas ir nešvarumai, nesidaugina bakterijos. Šių žaliuzių sujungimo siūlės yra elastingos, kas įtakoja ilgaamžiškesnį Jų naudojimą.

Covrex® Classic techninės savybės 

COVREX žaliuzės – tai pažangių technologijų, intensyvių mokslinių tyrimų ir virš 40 metų gamybos patirties plastikinių medžiagų srityje rezultatas. Žaliuzių plotis gali būti iki net iki 12m. Žaliuzes galima išpjaustyti pagal beveik bet kokią baseino formą, ir visa tai neįtakos jų ilgaamžiško naudojimo. Covrex žaliužės yra 100% atsparios krušai bei šalčiui, dėl to Jums nereikės rūpintis kur padėti žaliuzes nuo lauko baseino šaltuoju metu, ar papildomai uždenginėti baseiną. Šio tipo uždengimas atsparus šalčiui net iki -40 C. Skirtingai negu tuščiavidurės šios žaliuzės nepakeis savo formos net ir prie +100 C.

Covrex žaliuzių techninių savybių lentelė

RAU-PVC 1700 (PVC-ES) – RAU-PVC 1406 (PVC-U) – RAU-PUR 2720 (poliuretanas)

Lanksčios PUR jungties pasipriešinimas plyšiui iki ISO 34/1 ir N / mm

Šarnyrinio dilumo atsparumas tempimui, esant N iki ISO 527 (išmatuotas esant skersiniui 25 mm, greitis 50 mm / min)

Koeficientas linijinio plėtimosi 1/° K DIN 53752

Dirbtinis senėjimas Xenotest 1200, ciklas 102: 18 min, 4000 valandų ISO 4892

Svoris už m²/kg

Keliamoji galia kg / m²

> = 55

> = 150

ca.0,8*10-4

papilkėjimas > 3 lygis

apie 7.0 kg

apie 4.4 kg

„Covrex®“ vyniojimo sistemų montavimo būdai

Vyniojimo mechanizmai gali būti sumontuoti ant baseino borto (jei baseinas yra jau įrengtas) arba galimi net 7 povandeninio montavimo būdai. Tik tai jau reikėtų numatyti atliekant bendrastatybinius darbus prieš baseino vidaus apdailą.

„Covrex®“ vyniojimo sistemos yra pagamintos Belgijoje iš nerūdijančio plieno 316L (A4). 

uždengimai su žaliuzėmis

Paviršinio montavimo uždengimai su žaliuzėmis

Standartinė ‘Top Mount’ sistema (CSY001)
Top mount sistema (CSY002 ir CSY003)

Terasinės sistemos

Montavimo sistema skirta, kai baseine yra paaukštintas vandens lygis CSY008. 
Standartinė povandeninė sistema 
(CSY005, CSY006)

Povandeninės sistemos

Povandeninė uždengimo sistema ‘dugno suoliukas’ (CSY011)
Povandeninė uždengimo sistema ‘su varstomu dangčiu’ (CSY012)
Povandeninė uždengimo sistema (CSY013)

Covrex žaliuzi uždengimo gamyba

Susipažinkite su Covrex gaminamų žaliuzi tipo baseino uždengimų gamybos procesu. 

Mūsų Paslaugos

Patarsime ir suprojektuosime Jums terasą nemokamai. Taip pat įrengsime bet kokio sudėtingumo terasą Jūsų kieme ar ant stogo.
Mielai Jums pasiūlysime įrengti kokybišką stoginę iš aliuminio ir stiklo konstrukcijų.

Mes esame įsikūrę Kaune, Veiverių g. 139. Verslo centre „Sitis“
Darbo laikas:
I-V 8.00-17.30
VI  tik iš anksto susitarus
VII nedirbame

tel. 8-37 333012, 8-699 36262


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 8633930 bytes) in /home/hydropoo/domains/visibaseinai.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 435